LMS vienojas par sadarbību ar šaušanas un medību simulatora izstrādātāju Gaim

Latvijas Mednieku savienība tic, ka regulāri šaušanas treniņi ir katra mednieka pienākums. To paredz arī Latvijas Mednieku ētikas kodeksu. Šautuve ne vienmēr ir ērti pieejama un munīcijas izmaksas var sist pa kabatu, bet trenēties šaušanā var ne tikai šautuvē.

Lai šaušanas treniņus padarītu pieejamākus, Latvijas Mednieku savienība ir vienojusies par sadarbību ar šaušanas un medību simulatora izstrādātāju GAIM (AIMPOINT grupas uzņēmums).  GAIM nodrošina iespēju trenēties šaušanā jebkurā vietā un laikā, ietaupot līdzekļus munīcijai. Turklāt treniņi iespējami ne tikai medību scenārijos, bet arī šķīvju šaušanā un praktiskās šaušanas disciplīnās.

Bet pats galvenais GAIM šaušana ir balstīta reālā šāviņa ballistikā un medījamo dzīvnieku dzīvnieku anatomijā, kā arī nodrošina katra šāviena analīzi (mērķa ātrums, apsteigums, šāviena brīža un trāpījumā vietas identifikācija), kas ļaus Tev labāk izprast savas kļūdas un reālā medību situācijā veikt precīzu un ētisku šāvienu. GAIM lieliski papildinās praktiskos šaušanas treniņus šautuvē. 

Ko mēs iegūsim no sadarbības? Pirmkārt, Tev būs iespēja izmēģināt GAIM simulatoru Latvijas Mednieku savienības pasākumos. Savukārt, ja Tavs klubs ir LMS biedrs varēsi paņemt simulatoru kluba pasākumam un papildināt to ar jaunu un lietderīgu aktivitāti.

Otrkārt, ar kodu “LMS”  Tev būs iespēja iegādāties GAIM simulatora starta komplektu (GAIM Hunting, GAIM Sport Shooting, GAIM Complete) ar 10% atlaidi.

Savukārt, ja Tu vai tavs mednieku klubs ir LMS biedrs sazinies ar mums ( ), jo Latvijas Mednieku savienības biedriem ir īpašs piedāvājums.  

Vēršam uzmanību, ka piedāvājums neattiecas uz virtuālās realitātes brillēm, kuras jāiegādājas atsevišķi no simulatora." 

Gaim reklāmas buklets - ATVĒRT ŠEIT.